Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
281 postów 4412 komentarzy

cyborg

cyborg - Laserem w mrok - z innej niż myślisz pozycji.

Polskie Psychuszki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wejdzie Polska do annałów światowego bezprawia jako kraj który usiłował zaprowadzić sowieckie metody izolacji niewygodnych w Unii Europejskiej. Po reakcji międzynarodowej poznamy, czy jest to nasz, krajowy pomysł, czy stoją za tym inne siły.

  Nikt mi nie wmówi że ktokolwiek w Polsce wybudował specjalistyczne miejsce odosobnienia w czasie krótszym niż potrzebny na uzgodnienie załatania dziury w jezdni. Kto zatwierdził projekt zanim powstały przepisy ? Kto i za czyje pieniądze wyposażył w łóżeczka, kolorowe kocyki. Kto tak ryzykuje ? Pomysł pewnie zaczęto realizować w międzyczasie, po zbrodni Cyby a przed "mamą Madzi". Ostatecznie, mimo znacznej batali propagandowej, okazał się że "to zła kobieta była". Nie pierwsza i nie ostatnia dzieciobójczyni. Wyrachowana ale nie psycho- , ani socjopatka.

Brunon K. był stworzony i jest nadal idealnym kandydatem, ale ma jedną wadę : tak jak poseł Niesiołowski, nic nie zrobił tylko gadał i planował, a wygląda i zachowuję się o niebo łagodniej od posła. Popularność rządu i sejmu zmalały tak bardzo że polityczny kontekst działań Brunona jest niewygodny. Teraz trafił się idealny kandydat ! Jest neutralny politycznie, groźny dla dzieci. Dla dzieci naszych i naszych wnuków ! Takich co natychmiast mordowali własną rodzinę wypuszczano przed terminem, na pęczki. No ale to były ich własne, "roszczeniowe" rodziny ! Gdyby Trynkiewiczowi udało się uniknąć wykrycia i zabić jeszcze jedno, dwoje dzieci to trafiłby na okres kiedy w majestacie prawa dostałby dwadzieścia pięć lat i dziś nie miałby etykietki człowieka który umknął katu z szubienicy ! Nie byłby wtedy dobrym kandydatem. No bo jak to, podwyższać już odsiedziany wyrok ? Bezprawie ! A tak ? Trynkiewicz spełnił kryteria i został "twarzą" wprowadzanych totalitarnych rozwiązań.

Nie jestem powołany do oceny samych rozwiązań prawnych, więc oprę się na wypowiedziach prof. Piotra Kruszyńskiego. Jego opinia jest druzgocąca.
To co powstało w Ministerstwie Sprawiedliwości to jest jakiś potworek. Jakiś E.T. Dlatego, że środki z tego projektu mogą być zastosowane w stosunku do wszystkich sprawców, skazanych na karę pozbawienia wolności. Czyli teoretycznie spotkalibyśmy się, ja panu ukradnę portfel z sumą powyżej 500 zł i mogę pójść do więzienia. Tam podpadnę dyrektorowi zakładu karnego i wyślą mnie do psychuszki, może nawet na całe życie. Ja przerysowuję w tej chwili, ale jest to właśnie teoretycznie możliwe.

Myśl tworzenia była taka: aby Polska nie naraziła się na jakieś reperkusje międzynarodowe, że wprowadza się podwójną karalność, to więc wprowadzono tu tryb cywilno-prawny, pozaprocesowy. Sąd cywilny decyduje o umieszczeniu kogoś w zakładzie psychiatrycznym. Zrobiono jakiegoś potwora! Jestem już bardzo długo prawnikiem, ale nie widziałem jeszcze takiej sytuacji, żeby sąd cywilny – uwaga! – w postępowaniu nieprocesowym, w kwestii zabezpieczenia roszczeń. W ogóle co to za roszczenie? Polska jest ojczyzną Mrożka i Gombrowicza, ale nawet oni nie wymyśliliby czegoś takiego; żeby sąd w postępowaniu cywilnym w ramach zabezpieczenia roszczeń stosował jakieś środki zapobiegawcze. Tego nie wymyśliłby Ionesco. A chłopcy od Biernackiego i od Gowina to wymyślili.

W "Polskich Psychuszkach" pobrzmiewają echa "Polskich Obozów". Dlaczego sami sobie to robimy ?!

Źródło cytatów : //wpolityce.pl/wydarzenia/73672-to-co-powstalo-w-ministerstwie-sprawiedliwosci-to-jest-jakis-potworek-jakis-et-prof-kruszynski-o-ustawie-o-bestiach-wymierzona-w-trynkiewicza-nasz-wywiad
 

KOMENTARZE

 • @@@
  Zaczynają w końcu odzyskiwać język w gębie fachowcy.
  Tu jest tekst pos.Wojciechowskiego (w końcu, był sędzią ! )
  http://januszwojciechowski.salon24.pl/566398,nie-na-bestiach-lecz-na-glupich-jasiach-to-sie-skupi
 • @night rat 18:19:19
  Psychuszka to twórcze przetworzenie psychiatrii (schizofrenia bezobjawowa)
  do celów represyjnych. Niemcy naszywali "P" politycznym i nie udawali
  że to wynik choroby.
  Jest im niepolitycznie być inicjatorem tego rodzaju totalitarnych rozwiązań.
  Z dziką radością ten krok zlecą Polakom.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • KLUB DYLETANTÓW

  Podziękowanie

 • KLUB DYLETANTÓW

  Ja - hamulcowy.

  Towarzysze ! Przyjmijcie moją szczerą samokrytykę : to ja spychałem podstępnie portal ze świetlanej (i jedynie słusznej) drogi rozwoju wyznaczonej przez kierownictwo !!! czytaj więcej

 • KLUB DYLETANTÓW

  Mam focha!

  Rezygnuję ze Wszystkiego - oświadczył w piątek Jerzy Owsiak, twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w nagraniu na swoim video blogu. Owsiak poinformował, że przestaje również być członkiem Rady Społecznej przy Rzeczniku Praw Obywatelskich. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

 • Iza
  posty: 355 komentarze: 3547
 • posty: 170 komentarze: 8932
 • posty: 356 komentarze: 334
 • posty: 118 komentarze: 508
 • posty: 225 komentarze: 8610